a
Lorem ipsum dolor sit amet, consecte adipi. Suspendisse ultrices hendrerit a vitae vel a sodales. Ac lectus vel risus suscipit sit amet hendrerit a venenatis.
12, Some Streeet, 12550 New York, USA
(+44) 871.075.0336
ouroffice@crimson.com

Follow us

O nas

Butik konsultingowy

Jesteśmy alternatywą dla dużych agencji – wierzymy w bezpośrednie relacje i prostotę w komunikacji. Do każdego projektu wnosimy energię i optymizm. Gwarantujemy skuteczne działania i przyjemność ze współpracy.

Tworzymy najbardziej optymalną strategię działań komunikacyjnych i ją skutecznie wdrażamy. Doradzamy w doborze efektywnych narzędzi i kanałów komunikacji z mediami, klientami, partnerami oraz pracownikami. Nasza komunikacja jest klarowna, spójna z wizerunkiem klienta oraz trafia w punkt.

W czym możemy pomóc?

  1. Wzmocnić lub zbudować wizerunek firmy w mediach i otoczeniu biznesowym
  2. Wypromować produkt, usługę, start-up
  3. Dotrzeć do klientów za pomocą odpowiednich materiałów marketingowych – broszur, folderów, etc.
  4. Stworzyć stronę internetową, która skutecznie sprzedaje produkt czy usługę
  5. Nagłośnić w mediach wydarzenie firmowe lub inny event
  6. Wzmocnić zespół poprzez klarowną komunikację wewnętrzną – newsletter, magazyn dla pracowników

Poznaj nas lepiej!

Monika Kurpiewska

MARKETING I KOMUNIKACJA

Od ponad 10 lat związana z komunikacją, marketingiem i PR. Pracowała dla międzynarodowych klientów korporacyjnych z branży inżynieryjnej, budowlanej i logistycznej: Buro Happold, ARCADIS, FedEx, IKEA Dystrybucja. Specjalizuje się w komunikacji marketingowej. Jej mocną stroną jest analityczne podejście i umiejętność zarządzania projektami.

Uwielbia góry i wszelkie odludzia, gdzie wraca do równowagi po intensywnym życiu domowym. Najchętniej zamieszkałaby w Skandynawii.

Bartosz Bełkowski

PUBLIC RELATIONS

Specjalizuje się w Public Affairs i Public Relations, szczególnie w branży finansowej i spożywczej. Pracował m.in. dla Citi Handlowy, CHI Polska (marki coffeeheaven i Costa Coffee), Maspexu Wadowice oraz Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy. Redaktor naczelny serwisu rynekkawy.pl oraz dziennikarz pisma ‘Rynki Alkoholowe’.

Ma dużo kreatywnych pomysłów, za co cenią go klienci. Pasjonat książek historycznych i dobrej kawy.